USB
Kabel przedłużający USB-C 30 cm
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Komputerowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
27.20 zł / szt
33.46 zł gross
Jeżeli Twoje urządzenie posiada zbyt krótki kabel USB dla twoich potrzeb, możesz użyć naszego przedłużacza, aby zwiększyć obszar roboczy o 30 cm. Kabel przedłużający jest odporny na zginanie i odkształcania i będzie się sprawdzał przy codziennym użytku nie tylko na biurku, ale także w podróży.
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 155 x 25 cm |
Technical Specifications
| Brand | i-tec |
|---|---|
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB Typ C Żeńska |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Wymiary | 20 x 13 x 300 mm |
| Waga | 21 |
| Akcesoria w zestawie | i-tec USB-C Kabel przedłużający (30cm) |
| Długość przewodu | 30 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |