video
Kabel mini DisplayPort do HDMI,4K, 2m Biały
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: Mini DisplayPort Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
38,51 zł / szt
47,37 zł brutto
- Rozdzielczość do 4K @ 30 Hz
- Pozłacane złącze i styki
| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 235 x 255 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | Mini DisplayPort Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Waga | 0.081 |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |