video
Kabel mini DisplayPort do HDMI,4K, 2m Biały
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: Mini DisplayPort Męska
- Full specification
Status: Out of stock
38.51 zł / szt
47.37 zł gross
- Rozdzielczość do 4K @ 30 Hz
- Pozłacane złącze i styki
| Weight | 98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 235 x 255 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | Mini DisplayPort Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Waga | 0.081 |
| Długość przewodu | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |