kable
Kabel ładujacy USB-A USB-C 1m czarny
- Rodzaj: Kabel
- Złącza #2: USB Typ C Męska
- Standard: USB 2.0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,47 zł / szt
23,95 zł brutto
Uniwersalny kabel USB-C do ładowania i przesyłu danych
Szybkie ładowanie
Kabel USB-C o długości 1 m obsługuje technologię szybkiego ładowania w połączeniu z odpowiednią ładowarką.
Transfer danych
Kabel Hama został stworzony nie tylko do ładowania urządzeń, ale także do przesyłania danych. Prędkość transferu wynosi do 480 Mbit/s.
Uniwersalne zastosowanie
Wysokiej jakości kabel o wtykach USB-A USB-C jest kompatybilny ze smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami wyposażonymi w złącze USB-C.
Korzyści dla Ciebie:
- Kompatybilność z szybkim ładowaniem
- Optymalna, wygodna długość
- Szybki transfer danych
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Pozostałe parametry | Maks. moc transferu 3 A |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 90 x 195 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |