Radiobudzik ZEBU 06PLL Szary/Biały
- System: Radio
- Budzik: Tak
- Wymiary:
12.7 x 5.3 x 9.8 cm
- Pełna specyfikacja
Podstawowe cechy radiobudzika ZEBU 06PLL
- Funkcja zegara z 24 godzinnym systemem wyświetlania czasu
- Funkcja budzenia sygnałem dźwiękowym lub radiem
- Dwa czasy budzenia dwa niezależne alarmy.
- Funkcja snooze - odraczanie budzenia.
- Funkcja sleep - wyłączenie radia po upływie zaprogramowanego czasu z regulacją czasu drzemki od 10 do 90 minut.
- Regulowana jasność wyświetlacza, wysoka / niska.
- Radio cyfrowe z pamięcią - odbiór stacji radiofonicznych na falach ultrakrótkich.
- System podtrzymania działania zegara i alarmu w przypadku braku zasilania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Eltra |
|---|---|
| System | Radio |
| Budzik | Tak |
| Wymiary | 12.7 x 5.3 x 9.8 cm |
| Pozostałe parametry | Tuner/Radio |
| Tuner FM | Tak |
| Typ | Cyfrowy |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Stojący |
| Kolor | Biały |
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 140 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |