video
Kabel HDMI v 2.1 płaski 3m czarny
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
21,05 zł / szt
25,89 zł brutto
TB Kabel HDMI v 2.1 płaski 3 m 8K
Kabel HDMI o długości 3 m. do łączenia urządzeń multimedialnych zgodny ze standardem HDMI w wersji 2.1 (8K)
- Pozwala na transmisję sygnału Ethernet, obrazu 3D a także przesyłanie zwrotne sygnału audio
- Elastyczne materiały gwarantują optymalną ochronę i zapobiegają pękaniu przy zagięciu kabla, dodatkowe wzmocnienie oplotem
- Końcówki są pozłacane, a przewód w pełni ekranowany co zapewnia doskonałą jakość przesyłu
- Pozwala na przesyłanie sygnału Audio i Video bez strat jakości
- Płaski kabel do stosowania w miejscach gdzie potrzebny jest węższy przewód
- Dożywotnia gwarancja!
| Waga | 169 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 160 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI 2.1 8K Ultra High Speed with Ethernet |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |