video
Kabel AOC High Speed HDMI with ethernet premium 20 m
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 19 w magazynie
137,55 zł / szt
169,19 zł brutto
Kabel AOC High Speed HDMI with ethernet premium 20 m
- Aktywny kabel optyczny HDMI (AOC) wykorzystuje technologię światłowodową do przesyłania cyfrowego sygnału HDMI. Oznacza to, że sygnał może być przenoszony znacznie dalej niż przy użyciu tradycyjnego kabla miedzianego (do 100 m) i zmniejsza ryzyko zakłóceń EMI / RFI. Kable HDMI AOC mają również dedykowane przewody miedziane w środku, więc nie ma zewnętrznego źródła zasilania wymagany.
- Kabel HDMI AOC wykorzystuje technologię światłowodową - zmniejsza ryzyko zakłóceń EMI / RFI w środowiskach o wysokim poziomie zakłóceń.
- Trwały, wyjątkowo cienki pleciony kabel wysokiej jakości ze stykowymi metalowymi złączami.
- Mniejsza średnica kabla w porównaniu z tradycyjnymi miedzianymi kablami HDMI.
- Obsługuje rozdzielczości 4K UHD przy 60 Hz.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 20 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 180 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |