SmartWatch
Smartwatch FW100 Titan Valkiria Biały
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Czas pracy na baterii/bateriach: 12
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
211,77 zł / szt
260,48 zł brutto
Smartwatch Titan Valkiria został stworzony z myślą o kobietach, które nie boją się sięgać po swoje. Ten zaawansowany zegarek inspiruje do odkrywania nowych możliwości eksplorowania, czerpania radości z wolnego czasu i chwil tylko dla siebie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maxcom |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 |
| Złącza | Brak |
| Koperta | 34 mm |
| Wymiary | 48×45.3×13.2 mm |
| Waga | 29 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 300 mAh |
| Procesor | RTL8763EWE VP |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 360 x 360 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 205 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 115 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |