Joystick SOL-R 1 Flightstick
Kosmos należy do Ciebie dzięki Sol-R 1 Flightstick, zaprojektowanemu, aby pomóc Ci zaznaczyć swoją obecność w galaktyce! Przygotuj się na niesamowite wrażenia z tym precyzyjnym, oburęcznym joystickiem, gdy będziesz brać udział w epickich bitwach i kosmicznych przygodach.
3 osie ruchu (X, Y i Z) wraz z 5 wirtualnymi osiami (pokrętło, przepustnica, ministick) ułatwiają sprawne nawigowanie statkiem kosmicznym. Wszechstronne elementy sterujące Sol-R 1 Flightstick obejmują przyciski, przełączniki, wyzwalacze (1 dwupozycyjny wyzwalacz) i przełącznik kapeluszowy, które umożliwiają bezproblemowe wykonywanie do 44 akcji.
Zaznacz swoją obecność dzięki temu kultowemu projektowi i podświetlanemu joystickowi. Przenieś swoją konfigurację na wyższy poziom: Sol-R 1 Flightstick jest kompatybilny z podstawą AVA*, a podstawa Sol-R została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z obecnymi* i przyszłymi* uchwytami Thrustmaster. (*sprzedawane oddzielnie).
| Waga | 1840 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 x 210 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thrustmaster |
|---|---|
| Force feedback | Nie |
| Wibracje | Nie |
| D-pad | Nie |
| Pedały steru | Nie |
| Hat-switch | Nie |
| Dźwignia przepustnicy | Nie |
| Wymiary | 196 x 196 x 247 mm |
| Waga | 1.27 |
| Liczba przycisków | 21 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |