chodziki/jeździki
Jeździk Buggy interaktywny Czerwony
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
51,00 zł / szt
62,73 zł brutto
TINY TOWN BUGGY INTERACTIVE
Interaktywny jeździk Electronic Buggy czerwona ciężarówka strażackiej. Posiada mały schowek pod siedzeniem klakson i solidną rączkę. Zabawna, interaktywna tablica odtwarza muzykę. Ta zabawka ma migoczące światła, drążek kierowniczy i fałszywy kluczyk zapłonu - wszystkie funkcje prawdziwej ciężarówki! Mniejsze dzieci mogą używać tylnego uchwytu jako wsparcia podczas nauki chodzenia.
| Waga | 1610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 325 x 630 x 360 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZURU Tiny Town |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10602R |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 32 x 63 x 33 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |