drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka LJ Enterprise M507dn
- Model:
M507dn
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
1 759,71 zł / szt
2 164,44 zł brutto
Ponownie zdefiniuj długoterminowe oczekiwania
Wybierz drukarkę HP LaserJet Enterprise, która bezpiecznie i wydajnie zapewnia rozwiązania biznesowe, jednocześnie pomagając oszczędzać energię dzięki tonerowi HP JetIntelligence. Sprostaj wymaganiom rozwijającej się firmy dzięki drukarce, na której można polegać.
Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | M507dn |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Złącza | RJ-45 |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 199 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Język drukarki | HP PCL 5c |
| Waga | 11.48 |
| Pozostałe parametry |
|
| Maks. prędkość druku w czerni | 43 |
| Zainstalowana pamięć | 512 |
| Maksymalna pamięć | 1.5 |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Odbiornik na 250 arkuszy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 7500 |
| Procesor drukarki | Szybkość: 1,2 GHz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 299 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Szerokość | 418 |
| Głębokość | 639 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Format | 16K |
| PictBridge | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 14500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 x 400 x 460 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |