interfejsy audio
Interfejs audio XLR Dock do Stream Deck
- Pasuje do:
Stream Deck +
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pasmo przenoszenia (min.): 20
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
472,62 zł / szt
581,32 zł brutto
| Waga | 355 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 170 x 95 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ELGATO |
|---|---|
| Pasuje do | Stream Deck + |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 76 x 137 x 115 mm |
| Waga | 169 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |