interfejsy audio
Interfejs audio XLR Dock do Stream Deck
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Pasmo przenoszenia (min.): 20
- Pasmo przenoszenia (maks.): 20
- Full specification
Status: Out of stock
472.62 zł / szt
581.32 zł gross
Technical Specifications
| Brand | ELGATO |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 76 x 137 x 115 mm |
| Waga | 169 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pasuje do | Stream Deck + |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 355 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 170 x 95 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |