edukacyjne/interaktywne
Interaktywny telefon
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
1163396
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
64,90 zł / szt
79,83 zł brutto
B-KIDS 3396 Interaktywny telefon
Wesoły, interaktywny telefon to wspaniała retro-zabawka dla każdego malucha. Zabawka imituje dźwięki wybierania numeru i melodię połączenia. Podczas wybierania numeru telefon rusza oczami, przymyka źrenice i buzię! Ma podnoszoną słuchawkę, może służyć do zabawy także jako pojazd. Zabawka rozwija zdolności sensoryczne dziecka, a jednocześnie zapewnia doskonałą rozrywkę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | B-kids |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 1163396 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wymiary | 18,5 x 18 x 12 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 180 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |