edukacyjne/interaktywne
Interaktywny telefon
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
1163396
- Full specification
Status: Out of stock
64.90 zł / szt
79.83 zł gross
B-KIDS 3396 Interaktywny telefon
Wesoły, interaktywny telefon to wspaniała retro-zabawka dla każdego malucha. Zabawka imituje dźwięki wybierania numeru i melodię połączenia. Podczas wybierania numeru telefon rusza oczami, przymyka źrenice i buzię! Ma podnoszoną słuchawkę, może służyć do zabawy także jako pojazd. Zabawka rozwija zdolności sensoryczne dziecka, a jednocześnie zapewnia doskonałą rozrywkę.
Technical Specifications
| Brand | B-kids |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 1163396 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wymiary | 18,5 x 18 x 12 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 660 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 180 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |