INHALATOR BREEZE
- Poziom hałasu: 55
- Maksymalny przepływ: 12
- Pozostałe parametry:
- Zasilanie: 220V, 50 Hz
- Prąd: 0,8A
- Pojemność / objętość na lek: 10 ml
- Rozmiar cząsteczek: 0,5 do 10 um
- Średni poziom rozpylania: 0,4ml/min
- Zakres c - Pełna specyfikacja
INHALATOR/NEBULIZATOR KOMPRESOROWY to kompaktowe urządzenie medyczne przeznaczone do efektywnego dostarczania leku przypisanego przez lekarza do oskrzeli płuc. Przy właściwym użytkowaniu i konserwacji, zapewni niezawodne działanie (wykonywanie zabiegów) przez wiele lat. Produkt został zaprojektowany w celu zapewnienia skutecznego leczenia astmy, alergii i innych chorób układu oddechowego. Tworzy strumień powietrza przechodzący przez czysty przewód do rozpylacza. Gdy powietrze wchodzi do nebulizatora, przekształca przypisany lek w rozpyloną mgiełkę ułatwiającą łatwą inhalację.
| Waga | 1654 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 220 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Poziom hałasu | 55 |
| Maksymalny przepływ | 12 |
| Pozostałe parametry | - Zasilanie: 220V, 50 Hz |
| Akcesoria w zestawie | - Rozpylacz |
| Typ | Pneumatyczny tłokowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Fioletowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |