IB-377U3 obudowa HDD 3,5''
- Wymiary:
207 x 114 x 31 mm
- Waga: 0.268
- Pozostałe parametry:
- Obudowa dla jednego dysku twardego 3.5" SATA HDD z interfejsem USB 3.0
- Szybkość transferu: USB 3.0 do 5 Gbit / s
- Obsługuje funkcję UASP
- Kompatybilny wstecz z USB 2.0 i 1.1
- Obsługuje Plug & Play i Hot Swap
- Obsługuje dysk - Pełna specyfikacja
IB-377U3 obudowa HDD 3,5
Nowy chipset obsługuje standard UASP i SATA III 6 Gb / s, dzięki czemu zapewnia szybki transfer poprzez USB 3.0. Mechanizm Easy Swap umożliwia szybką wymianę dysku twardego - bez śrub, otwórz pokrywę, wyciągnij HDD, zamontuj nowy dysk twardy, zamknij pokrywę. Gotowe.
Specyfikacja techniczna
| Producent | IcyBox |
|---|---|
| Wymiary | 207 x 114 x 31 mm |
| Waga | 0.268 |
| Pozostałe parametry | - Obudowa dla jednego dysku twardego 3.5" SATA HDD z interfejsem USB 3.0 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Typ | Obudowa zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 130 x 225 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |