Skutery/hulajnogi elektryczne
Hulajnoga Electric Scooter 5 Max
- Obciążenie (maks.): 120
- Moc silnika: 400
- Prędkość (maks.): 20
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
2 121,45 zł / szt
2 609,38 zł brutto
Hulajnoga Electric Scooter 5 Max
Xiaomi Electric Scooter 5 Max hulajnoga elektryczna z silnikiem 400W (maks. 1000W), zasięgiem do 60 km i prędkością 20 km/h. Wyposażona w podwójne zawieszenie, system kontroli trakcji, wodoodporność IPX5, szybkie ładowanie oraz łączność z aplikacją.
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 120 |
| Moc silnika | 400 |
| Prędkość (maks.) | 20 |
| Rodzaj urządzenia | Elektryczna hulajnoga |
| Liczba silników | 1 |
| Średnica kół | 10" |
| Wymiary | 1194 x 586 x 1272 mm |
| Waga | 22.3 |
| Zasilanie | Bateria 477.36 Wh |
| Pojemność baterii | 10200 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 26100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1270 x 590 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |