pendrive
Pendrive 32GB HP USB 2.0 HPFD222W-32
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
17.9 x 12 x H 4.56 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
26,42 zł / szt
32,50 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 17.9 x 12 x H 4.56 mm |
| Waga | 2.8 |
| Prędkość zapisu | 4 |
| Prędkość odczytu | 14 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 100 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |