koncentratory USB
Hub USB 3.0 IUH3FB (4xUSB 3.0) czarny
- Liczba portów: 4
- Rodzaj: Aktywny
- Porty : 4 x USB Type A Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 26 w magazynie
20,41 zł / szt
25,10 zł brutto
HUB USB 3.0 x 4 IUH3FB
HUB IUH3FB wyposażony jest w 4 super szybkie porty USB 3.0, jest zgodny ze standardem Plug&Play oraz Hot Plug. Dioda LED sygnalizuje gotowość do pracy. HUB umożliwia podłączenie zewnętrznego źródła zasilania w celu obsługi urządzeń o zwiększonym poborze mocy.
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 130 x 20 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | iBOX |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Rodzaj | Aktywny |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Wymiary | Długość kabla: 50 cm |
| Pozostałe parametry | Transfer: do 5 Gbps |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |