HP Officejet 250 AiO Printer CZ992A
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Model:
Officejet 250 AiO Printer CZ992A
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Pełna specyfikacja
HP Officejet 250 AiO Printer CZ992A
To przenośne urządzenie wielofunkcyjne umożliwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie z niemal dowolnego miejsca. Łatwe łączenie się z drukarką dzięki technologii Bluetooth Smart i Wi-Fi Direct. Ten cichy wół roboczy ma długą żywotność baterii, która wystarcza na wiele stron. Idealne dla mobilnych profesjonalistów, którzy potrzebują wysokiej jakości, niezawodnego przenośnego urządzenia wielofunkcyjnego, które można zabrać praktycznie wszędzie.
Mobilność i produktywność
Szybkie drukowanie, kopiowanie i skanowanie wielostronicowych dokumentów bez użycia rąk dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 10 arkuszy. Po prostu podłącz i drukuj z laptopa lub urządzeń mobilnych. Rozpocznij drukowanie od razu po rozpakowaniu dzięki szybkiej i łatwej konfiguracji, korzystając z funkcji HP Auto Wireless Connect. To trwałe, kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne mieści się w plecaku, samochodzie i nie tylko, zapewniając wygodne drukowanie w dowolnym miejscu.
Zredukuj przerwy w ładowaniu dzięki wytrzymałej baterii. Uzyskaj najwyższą wydajność stron spośród wszystkich urządzeń wielofunkcyjnych w swojej klasie dzięki oryginalnym wkładom HP. Pracuj przez cały dzień z dużą prędkością drukowania. Kolorowy ekran dotykowy 2,65 cala (6,73 cm) ułatwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie.
Wysoka jakość i niezawodność
Moc przez cały dzień. Pracuj w domu, samochodzie lub w biurze i nie tylko. Podłącz źródło zasilania, aby naładować w 90 minut, gdy drukarka jest wyłączona, dzięki funkcji HP Fast Charge. Zminimalizuj przestoje dzięki doskonałej konstrukcji i cichej pracy. Uzyskaj wysokiej jakości wydruki za każdym razem dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu zaprojektowanemu i zbudowanemu z myślą o niezawodności.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | Officejet 250 AiO Printer CZ992A |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Ethernet | Nie |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Waga | 3.3 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 9 |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6 |
| Zainstalowana pamięć | 256 |
| Maksymalna pamięć | 256 |
| Podajnik papieru | 1 podajnik papieru do 50 stron; w tym podajnik kopert do 5 szt. |
| Odbiornik papieru | taca z przodu |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | HP 62 czarny, HP 62 color (CMY) HP 62XL czarny, HP 62XL color (CMY) o wysokiej wydajności |
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry skanowania | Podawane, wciągane arkusze
|
| Obciążenie miesięczne | 500 |
| Procesor drukarki | 700 MHz |
| Wysokość | 91 |
| Wymagania sprzętowe | 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM / DVD lub połączenie internetowe, port USB, Internet Explorer 8. |
| Szerokość | 380 |
| Głębokość | 198 |
| Obszar zastosowań | Przenośna |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Druk Photo | Tak |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 4180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 520 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |