modele plastikowe
HMCS Snowberry
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
05132
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
132,07 zł / szt
162,45 zł brutto
| Waga | 840 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 434 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 05132 |
| Skala | 1:144 |
| Rodzaj | Statki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43,7 x 24,8 x 11,2 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Długość | 439 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |