modele plastikowe
HMCS Snowberry
- Bezpieczeństwo:
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
05132
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
132.07 zł / szt
162.45 zł gross
| Weight | 840 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 434 x 245 cm |
Technical Specifications
| Brand | Revell |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 05132 |
| Skala | 1:144 |
| Rodzaj | Statki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43,7 x 24,8 x 11,2 cm |
| Pozostałe informacje | Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Długość | 439 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |