Halyx 4 Portowy USB-C HUB
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows
- Liczba portów: 4
- Rodzaj: Aktywny
- Pełna specyfikacja
USB-C na 4-portowy koncentrator USB-A 3.2 Gen1
Stylowy aluminiowy koncentrator USB dodaje 4 dodatkowe porty USB-A z szybkością 5 Gb/s do komputera wyposażonego w port USB-C.
Impreza 4-portowa
Klawiatura czy mysz? Aparat czy zestaw słuchawkowy? Dzięki 4 wygodnym portom nigdy nie będziesz musiał decydować, które z urządzeń USB ma zostać podłączone wszystkie są tutaj mile widziane!
Nie są potrzebne żadne instrukcje
Halyx nie może być łatwiejszy w użyciu wystarczy podłączyć go za pomocą jednego kabla USB-C i gotowe. To tak proste, jak USB-C!
Mały, stylowy i mocny
Dzięki wytrzymałej aluminiowej obudowie i kompaktowej konstrukcji Halyx jest wytrzymały i wystarczająco mały, aby nie zajmować dużo miejsca na biurku. I wygląda naprawdę dobrze!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Liczba portów | 4 |
| Rodzaj | Aktywny |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 21 x 210 x 11 mm |
| Waga | 35 |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu: 10 cm |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 130 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |