konstrukcyjne
Gravitrax Dodatek Wyrzutnia
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
22411
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
27,36 zł / szt
33,65 zł brutto
Gravitrax Dodatek Wyrzutnia
Zobacz, jak wysoko jest w stanie wystrzelić kulka! Przerzuć kulkę nad każdą przeszkodą! Przeżyj ten spektakularny efekt z Wyrzutnią, która potrafi pokonać grawitację!
Budowanie torów Gravitrax pobudza wyobraźnię, wznieca zainteresowanie nauką (fizyką, geometrią przestrzenną oraz grawitacją) oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom.
Wszystkie produkty z różnych serii GraviTrax można razem łączyć, a dzięki zestawom uzupełniającym oraz dodatkom zabawę może trwać w nieskończoność.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 22411 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 11,3 x 11,3 x 5,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Karton |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 122 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 110 x 110 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |