gramofony
Gramofon z radiem CR1113
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Prękość płyty: 33 RPM
- Pasma: FM (UKF)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
198,34 zł / szt
243,96 zł brutto
Gramofon z radiem CR1113
Prawdziwa gratka dla miłośników klasycznego brzmienia. Gramofon, który przypomni o uroku przebojów sprzed lat. Pozwala odtwarzać muzykę ze starych płyt na trzech prędkościach obrotowych - 33/45/75 RPM. Pod obudowę w stylu retro kryje się nowoczesne: odtwarzacz i radio. Dzięki temu gramofon może korzystać z gniazda AUX.
| Waga | 3300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 355 x 355 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Camry |
|---|---|
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Prękość płyty | 33 RPM |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Regulacja pitch | Tak |
| Zgrywanie dźwięku | Nie |
| Złącza | AUX |
| Waga | 2.45 |
| Pozostałe parametry | Moc muzyczna 3W |
| Funkcje specjalne | - Wyświetlacz LCD |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |