gramofony
Gramofon z radiem CR1113
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Prękość płyty: 33 RPM
- Pasma: FM (UKF)
- Full specification
Status: Out of stock
198.34 zł / szt
243.96 zł gross
Gramofon z radiem CR1113
Prawdziwa gratka dla miłośników klasycznego brzmienia. Gramofon, który przypomni o uroku przebojów sprzed lat. Pozwala odtwarzać muzykę ze starych płyt na trzech prędkościach obrotowych - 33/45/75 RPM. Pod obudowę w stylu retro kryje się nowoczesne: odtwarzacz i radio. Dzięki temu gramofon może korzystać z gniazda AUX.
Technical Specifications
| Brand | Camry |
|---|---|
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Prękość płyty | 33 RPM |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Regulacja pitch | Tak |
| Zgrywanie dźwięku | Nie |
| Złącza | AUX |
| Waga | 2.45 |
| Pozostałe parametry | Moc muzyczna 3W |
| Funkcje specjalne | - Wyświetlacz LCD |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Weight | 3300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 185 x 355 x 355 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |