gry
Gra Warcaby wersja deluxe
- Nr katalogowy:
804112
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
20,60 zł / szt
25,34 zł brutto
Gra Warcaby wersja deluxe
Celem gry jest zbicie wszystkich pionków przeciwnika lub zablokowanie pozostałych na planszy tak, aby pozbawić przeciwnika możliwości ruchu.
| Waga | 427 kg |
|---|---|
| Wymiary | 62 x 270 x 308 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Nr katalogowy | 804112 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 31 x 27 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |