gry
Gra Warcaby wersja deluxe
- Nr katalogowy:
804112
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 14 in stock
20.60 zł / szt
25.34 zł gross
Gra Warcaby wersja deluxe
Celem gry jest zbicie wszystkich pionków przeciwnika lub zablokowanie pozostałych na planszy tak, aby pozbawić przeciwnika możliwości ruchu.
| Weight | 427 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 x 270 x 308 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Nr katalogowy | 804112 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 31 x 27 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |