gry
Gra Uno Clipstrip
- Nr katalogowy:
BGY49
- Rodzaj: Rodzinne i towarzyskie
- Liczba graczy: 2 - 10
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
23,00 zł / szt
28,29 zł brutto
Gra karciana, składająca się ze 108 kart w 4 różnych kolorach oraz kart akcji.
Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się kart w każdej rundzie i zdobycie punktów za karty, które zostały w rękach innych graczy. Zwycięża gracz, który jako pierwszy zdobędzie 500 punktów. Po wyłożeniu przedostatniej karty gracz musi krzyknąć UNO, tzn. jeden. Jeśli nie krzyknie i zostanie przyłapany, bierze kolejne karty.
| Waga | 176 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 90 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mattel |
|---|---|
| Nr katalogowy | BGY49 |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Liczba graczy | 2 - 10 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9 x 2 x 14.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |