gry
Gra Uno Clipstrip
- Nr katalogowy:
BGY49
- Rodzaj: Rodzinne i towarzyskie
- Liczba graczy: 2 - 10
- Full specification
Status: Out of stock
23.00 zł / szt
28.29 zł gross
Gra karciana, składająca się ze 108 kart w 4 różnych kolorach oraz kart akcji.
Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się kart w każdej rundzie i zdobycie punktów za karty, które zostały w rękach innych graczy. Zwycięża gracz, który jako pierwszy zdobędzie 500 punktów. Po wyłożeniu przedostatniej karty gracz musi krzyknąć UNO, tzn. jeden. Jeśli nie krzyknie i zostanie przyłapany, bierze kolejne karty.
| Weight | 176 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 90 x 115 cm |
Technical Specifications
| Brand | Mattel |
|---|---|
| Nr katalogowy | BGY49 |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Liczba graczy | 2 - 10 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 9 x 2 x 14.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |