Status: Brak na stanie
10,00 zł / szt
12,30 zł brutto
Rozpoczyna się zacięta morska bitwa. Ładuj armaty i skrzykuj załogę!
To, czego potrzebujesz, to umiejętności, dobra taktyka i odrobina szczęścia. Najpierw strzel do wroga z armaty, a następnie podpłyń do niego, aby odnieść ostateczne zwycięstwo w walce. Czy uda ci się zostać wilkiem morskim i wpłynąć do wrogiego portu jako zwycięzca?
W grze Ship Ahoy twoim celem jest zatopienie statków przeciwników poprzez strzał z armaty. Jednocześnie musisz bronić własnej floty przed zatopieniem. W Ship Ahoy możesz grać zarówno na morzu stołu, jak i na oceanie podłogi - gra nie ma żadnych granic!
Gra zawiera dodatkowo sześć scenariuszy, które wzbogacają ją o dodatkowe przygody!
| Waga | 686 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 200 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Albi |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | QJV |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 20 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Przygodowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 20 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Międzynarodowa |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |