kamery bezprzewodowe
Kamera Ranger 2 4Mpx
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: RJ-45
- Standardy: 802.11b
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
128,00 zł / szt
157,44 zł brutto
Wewnętrzna kamera Wi-Fi 4 Mpx IMOU Ranger 2 (IPC-A42P)
Dzięki monitorowaniu na żywo QHD i funkcjom obrotu w zakresie 0 ~ 355° i pochylenia -5 ~ 80°, Ranger 2 4MP zapewnia pełne pokrycie każdego zakątka Twojego domu. Wykrywanie ludzi szybko odnajduje ludzkie cele na obrazach i natychmiast wysyła do Ciebie powiadomienie. Tryb prywatności pomaga chronić prywatność, gdy jesteś w domu, a funkcja Smart Tracking pozwala kamerze podążać za poruszającymi się obiektami po wykryciu ruchu.
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 90 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Standardy | 802.11b |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy | 92 |
| Kąt widzenia pionowy | 48 |
| Wymiary | 106,1 × 77,4 × 77,4 mm |
| Waga | 211 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | Przetwornik 1/2,7" progresywny CMOS |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Zasilanie | DC 5V 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |