gry
Gra Quiz Planety i gwiazdy
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-PL89284
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42,00 zł / szt
51,66 zł brutto
Quiz Planety i Gwiazdy to naukowa gra planszowa o tematyce związanej z astronomią. Została ona opracowana na podstawie programu szkoły podstawowej. Gracze przesuwają się po planszy, odpowiadając na pytania i przechodząc przez wesołe minigry z zakresu astronomii. Dwa poziomy trudności pozwolą na świetną zabawę także najmłodszym.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-PL89284 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Quizy i łamigłówki |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27,5 x 27,5 x 5,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 790 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 250 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |