lampy ogrodowe
Lampa Ścienna Elewacyjna LED 10W MCE343 B
- Materiał obudowy: Plastik
- Czujnik ruchu: Nie
- Pobór mocy: 10
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
33,71 zł / szt
41,46 zł brutto
Wysokiej jakości energooszczędna, stylowa lampa elewacyjna LED w kolorze czarnym. Lampę można stosować do oświetlenia domu, podwórek, podjazdów garażowych, warsztatów, parkingów, magazynów czy też witryn sklepów.
Odpowiednik zwykłej lampy około 100 W (10 W LED) - Oświetlenie LED oparte o nowoczesny moduł - Bardzo żywa i naturalna barwa oraz jasne światło - Odporna na warunki atmosferyczne IP54 - Energooszczędna dzięki zastosowaniu technologi LED - Solidna, stylowa i nowoczesna obudowa - Temperatura barwowa: 4000 K (naturalna biała) - Żywotność na długie lata!
| Waga | 462 kg |
|---|---|
| Wymiary | 72 x 108 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Pobór mocy | 10 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Źródło zasilania: 220-240 V AC |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Temperatura barwowa | 4000 |
| Strumień świetlny | 800 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj diod | LED |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |