gry
Gra Piłkarzyki Challenger
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600620200
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
326,75 zł / szt
401,90 zł brutto
Piłkarzyki Challenger
- Stół do piłkarzyków na stabilnych, metalowych, antypoślizgowych nóżkach.
- Łatwy w montażu
- Możliwość składania
- W zestawie 2 piłeczki
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 560 x 1050 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600620200 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Wymiary | 106 x 69 x 74 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10,7 x 103,9 x 55,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |