gry
Gra Piłkarzyki Challenger
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600620200
- Min. liczba graczy: 2
- Full specification
Status: Out of stock
326.75 zł / szt
401.90 zł gross
Piłkarzyki Challenger
- Stół do piłkarzyków na stabilnych, metalowych, antypoślizgowych nóżkach.
- Łatwy w montażu
- Możliwość składania
- W zestawie 2 piłeczki
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600620200 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Rodzaj | Zręcznościowe |
| Wymiary | 106 x 69 x 74 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10,7 x 103,9 x 55,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Oznaczenia |
| Weight | 8500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 560 x 1050 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |