Gra Pandemic: Stan Zagrożenia
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
21631
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Pandemic: Stan zagrożenia
State of Emergency - dodatek do gry Pandemia
W obliczu chorób odpornych na leczenie, zakażeń przenoszących się ze zwierząt na ludzi i niespodziewanych kryzysów, Wasz zespół musi znów ścigać się z czasem, aby uratować ludzkość. Czy zdołacie pokonać superbakterie, niebezpieczeństwa czyhające na prowincji i przeciwności losu z kart nagłych wypadków?
Potrzebujecie chwili oddechu? Ułatwcie sobie wyzwania, wprowadzając kwarantannę. Szereg nowych postaci jeszcze bardziej urozmaici Wam przebieg rozgrywki!
Witajcie w Pandemic: Stan zagrożenia!
Pandemic: Stan zagrożenia wprowadza do rozgrywki trzy nowe wyzwania:
- Prowincje - rozbudowują grę o dodatkowe plansze i zasady gry.
- Nagły wypadek - stawicie czoła pojawiającym się kartom nagłych wypadków.
- Superbakteria - mierzycie się z kolejnym, ciężkim przeciwnikiem - piątą chorobą, która wymaga szczepionek.
Jeśli to wszystko powoduje, że jest Wam zbyt trudno wygrać, w tym rozszerzeniu znajdziecie również dodatkowe zasady i elementy gry, umożliwiające wprowadzenie kwarantanny.
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Pandemic (edycja polska).
Uwaga! Dodatek nie jest komatybilny z pierwszą edycją gry Pandemic wydawaną przed 2013 rokiem przez firmę Albi.
| Waga | 668 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 225 x 305 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebel |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 21631 |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 45 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Przygodowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30.5 x 22.5 x 5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 13 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |