gry
Gra Montessori Ogromny dom
- Nr katalogowy:
304-PL85644
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,40 zł / szt
73,06 zł brutto
Wyjątkowy ogromny dom z wieloma przedmiotami do ułożenia we właściwym miejscu. Gra jest opracowana zgodnie z metodą edukacyjną Marii Montessori, według której dotykanie elementów to konkretne doświadczenie, które sprawia, że nauka jest bardziej skuteczna.
| Waga | 1210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 285 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-PL85644 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Edukacyjne |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Marka | Montessori |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28,5 x 28,5 x 6,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |