gry
Gra Montessori Ogromny dom
- Nr katalogowy:
304-PL85644
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
59.40 zł / szt
73.06 zł gross
Wyjątkowy ogromny dom z wieloma przedmiotami do ułożenia we właściwym miejscu. Gra jest opracowana zgodnie z metodą edukacyjną Marii Montessori, według której dotykanie elementów to konkretne doświadczenie, które sprawia, że nauka jest bardziej skuteczna.
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-PL85644 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Edukacyjne |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Marka | Montessori |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28,5 x 28,5 x 6,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 1210 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 285 x 285 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |