gry
Gra Minecraft Łamigłówka magnetyczna
- Nr katalogowy:
76432
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,21 zł / szt
43,31 zł brutto
Gra Minecraft Łamigłówka magnetyczna
- 9 magnetycznych przedmiotów ze świata Minecraft
- Księga Łamigówek Początkujący-Ekspert (z Wyzwaniami i Rozwiązaniami)
- 40 łamigłówek o róznych poziomach trudności
| Waga | 426 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 155 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 76432 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Nie dotyczy |
| Marka | Minecraft |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15.5 x 26 x 2 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |