gry
Gra Minecraft Łamigłówka magnetyczna
- Nr katalogowy:
76432
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
35.21 zł / szt
43.31 zł gross
Gra Minecraft Łamigłówka magnetyczna
- 9 magnetycznych przedmiotów ze świata Minecraft
- Księga Łamigówek Początkujący-Ekspert (z Wyzwaniami i Rozwiązaniami)
- 40 łamigłówek o róznych poziomach trudności
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 76432 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Nie dotyczy |
| Marka | Minecraft |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15.5 x 26 x 2 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Wersja językowa | Polska |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 426 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 155 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |