gry
Gra Minecraft Builders and Biomes Junior
- Nr katalogowy:
24688
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
80,09 zł / szt
98,51 zł brutto
Gra Minecraft Builders and Biomes Junior
Minecraft to strategiczna i zabawna gra planszowa nie tylko dla wszystkich fanów Minecrafta, ale także dla tych z Was, którzy nie grają w klasyczną grę Minecraft.
| Waga | 1235 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 265 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Nr katalogowy | 24688 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Czas gry | 20 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Planszowe |
| Marka | Minecraft |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 28 x 7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Drewno |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |