routery xDSL
Router ROG Strix GS-BE7200
- Model:
ROG Strix GS-BE7200
- Bezpieczeństwo:
- WPA/WPA2/WPA3 Personal
- WPA/WPA2/WPA3 Enterprise
- Antena: Wewnętrzna
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
620,43 zł / szt
763,13 zł brutto
ROG Strix GS-BE7200
- ROG Strix GS-BE7200 to dwupasmowy router gamingowy WiFi 7 (802.11be), obsługujący 4096-QAM, o przepustowości do 7,2 Gb/s, wyposażony w podwójne porty gamingowe, ulepszone anteny 5 GHz o zwiększonym zasięgu, funkcje Gaming Network, Smart Home Master, AiProtection oraz rozbudowane opcje VPN.
- Dwupasmowe WiFi 7 o przepustowości do 7200 Mb/s z MLO i 4K-QAM
- Przewodowa przepustowość do 12,5 Gb/s dzięki czterem portom LAN 2,5G i jednemu portowi WAN 2,5G
- Sześć wewnętrznych anten i wzmocniony zasięg 5 GHz, zapewniający do 15% lepszą wydajność na dużych odległościach niż standardowe routery 5 GHz 4T4R
- Ekskluzyjna dla ROG funkcja Gaming Network z Adaptive QoE nadaje priorytet ruchowi gier w czasie rzeczywistym, zapewniając płynną rozgrywkę bez opóźnień nawet przy dużym obciążeniu sieci
- Łatwa konfiguracja urządzeń IoT i podsieci VPN, kontrola rodzicielska oraz szybkie połączenia dzięki Smart Home Master
- Zaawansowane, trójpoziomowe zabezpieczenia sieci z AiProtection oraz wbudowaną obsługą VPN
- Ulepszony przez WiFi 7 system AiMesh umożliwia stworzenie bezpiecznej i rozszerzalnej sieci z kompatybilnymi routerami ASUS
| Waga | 1435 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 240 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | ROG Strix GS-BE7200 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 6 |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Wymiary | 182.3 x 80 x 207 mm |
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |