Status: Out of stock
45.89 zł / szt
56.44 zł gross
Gra Flipper
Gra Flipper to nie tylko zabawa, to także rozwijanie umiejętności i refleksu. Dzięki niej każdy, niezależnie od wieku, może wcielić się w rolę gracza i przeżyć niezapomniane chwile. Wysoka jakość wykonania gry oraz atrakcyjny design sprawiają, że warto mieć ją w swojej kolekcji gier elektronicznych.
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 012110 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | 1 |
| Rodzaj | Elektroniczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43 x 6,5 x 30 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska instrukcja |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia |
| Weight | 940 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 300 x 430 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |