gry
Gra Chińczyk deluxe
- Nr katalogowy:
804129
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
20.60 zł / szt
25.34 zł gross
Gra Chińczyk deluxe
Gra polega na ustawieniu wszystkich pionków na kwadratowych polach w centrum planszy, pamiętając o zachowaniu koloru pola do koloru pionka.
| Weight | 370 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 310 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Nr katalogowy | 804129 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 2 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Logiczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 31 x 27 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Polska |
| Wersja | Podstawa |
| Materiał | Tektura |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |