gry
Gra Carotina idzie do lekarza
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
304-PL85590
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 13 w magazynie
19,00 zł / szt
23,37 zł brutto
CAROTINA IDZIE DO LEKARZA
Nowy produkt z serii Carotina, zawierający Carotinę w formie windowbox. Produkt umożliwia naukę elementów ciała z użyciem radosnej marchewki, która motywuje dzieci nauki radosnymi okrzykami, za każdym razem, gdy udzielą poprawną odpowiedź.
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 295 x 245 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 304-PL85590 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Marka | Carotina |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Rodzaj | Elektroniczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38.3 x 12 x 28.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |