torby/etui/plecaki
Torba ThinkPad Essential Plus 15.6 Topload (Eco) 4X41A30365
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu 15.6 cali i wymiarach maksymalnych: 381 x 262 x 34 mm
- Wymiary:
410 x 78 x 290 mm
- Waga: 0.71
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
184,86 zł / szt
227,38 zł brutto
Torba ThinkPad Essential Plus 15.6 Topload (Eco)
Dzięki doskonałemu połączeniu profesjonalizmu i atletyki, ThinkPad Essential Plus 15,6-calowy Topload (Eco) zabierze Cię z biura, kampusu i nie tylko. Przestronne przegrody zapewniają bezpieczeństwo, organizację i dostępność urządzeń i niezbędnych rzeczy, a jednocześnie zapewnia balistyczny nylon i jest wytrzymały. okucia chronią przed warunkami atmosferycznymi i codziennym zużyciem.
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 300 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 15.6 cali i wymiarach maksymalnych: 381 x 262 x 34 mm |
| Wymiary | 410 x 78 x 290 mm |
| Waga | 0.71 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |