Status: Brak na stanie
8,28 zł / szt
10,18 zł brutto
Anonimo
Zgadnij kim jesteś! W grze Anonimo gracze próbują odgadnąć hasła umieszczone w opaskach na ich głowach. Zakręć kołem i sprawdź, jakie dodatkowe zasady czekają na Was w tej rundzie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trefl |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 01907 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 3 |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 14.5 x 10 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Wersja językowa | Międzynarodowa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 487 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 145 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |