Status: Out of stock
8.28 zł / szt
10.18 zł gross
Anonimo
Zgadnij kim jesteś! W grze Anonimo gracze próbują odgadnąć hasła umieszczone w opaskach na ich głowach. Zakręć kołem i sprawdź, jakie dodatkowe zasady czekają na Was w tej rundzie.
Technical Specifications
| Brand | Trefl |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 01907 |
| Max. liczba graczy | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Min. liczba graczy | 3 |
| Rodzaj | Rodzinne i towarzyskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 14.5 x 10 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Wersja językowa | Międzynarodowa |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 487 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 145 x 260 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |